Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pozitív világnézet, hozzájár...

A pozitív világnézet, hozzájárul a mentális egészséghez?

Figyelt kérdés

Ne adj isten sikerhez?


3 éve egy gyárban dolgoztam, irtó rossz volt. Fizetés és a munka is! Egy jó barátom, arra ösztökélt, hogy szakadjak ki ebből a környezetből és csináljam amit szeretek és a pénz idővel hozzátársul. Ez így is lett! Szerencse vagy van benne valami, hogy legyünk pozitívak és a negatív embereket zárjuk ki a világunkból?


Ti mit gondoltok erről?


25/F


2018. szept. 24. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokat kell az életedből kizárni, akik veled rosszindulatúak, akik szimplán pesszimisták, azokat tudni kellene elrendeznie magában mindenkinek. Kicsit nekem rózsaszín ködös, szemellenzős hozzáállás az ilyen. Na de ha te ettől jól érzed magad jelenleg, akkor csináld így. Ha mégis vannak ebben is buktatók, akkor majd megtapasztalod és tanulhatsz belőle.
2018. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ugyanígy fogtam fel mint te, hogy rózsaszín hülyeség blabla... :D Persze attol
2018. szept. 24. 00:54
 3/6 A kérdező kommentje:

véletlen elküldte. Folytatás:


Persze attól még nem fogom a vallásom gyakorolni, mert valaki ezt mondja.


Számomra az volt a furcsa, hogy a hozzáállásommal 360 fokos fordulatot vett az életem. Remélem sokáig pörög a sikerszériám és nem fogok nagyon nagyot pofára esni!

2018. szept. 24. 00:55
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
360 fokot akkor ugyan ott vagy ahol voltal nem ?
2018. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Néha mindenki pofára esik, ilyen az élet. A lényeg, hogy minden nap tanulj valami újat. Ezt biztos már mondta Szabó Péter is, mert ez ilyen szuper motiváló szöveg. És mára meg is volna a tanulnivaló, ugye ezek a fránya fokok meg szögek... 😀
2018. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha már idejöttetek kukacoskodni. 360 fok -> teljes kör, egy teljes fordulatot jelent valaki életében. "És"-sel nem kezdünk mondatot, mert az arra van, hogy új mondatot kezdj. :D Amúgy köszönöm a válaszokat. Gondoltam, hogy egy-két troll megtalál majd. Inkább menjetek az ezotéria csopiba fröcsögni, puszi ;)
2018. szept. 24. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!