Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párhónapja újra elkezdödött a...

Párhónapja újra elkezdödött a pánik betegségem, vagy szerintetek mi lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Ugy áprilisba meg juniusba volt olyan hogy az iskolába orán ugy éreztem, hogy rosszul vagyok ugye izgultam és azt éreztem hogy elájulok ilyenkor ösztönösen jön hogy elrohanok vagyis kirohanok ebböl a helyzetből. Ugye ez kétszer fordult elő az iskolában és mind a kétszer hülyének néztek. Régen is volt ilyen ugy 6 éve de akkor 3 évig tartott mig kigyogyultam a pánikrohamokbol napi 2-3 is volt. Most megint ugy érzem, hogy elkezdödik, tudom mi váltotta ki egy családi ok. Most 1 évet halasztanom kell emiatt a suliból sajnos 1 hete nem tudok elmenni itthonról. Ha elkell mennem vagy ha már arról beszél valaki hogy elmegyünk valahová akkor bepánikolok és amikor kimegyek a kapun akkor van hogy ugy érzem elájulok és akkor elkell futnom. De van hogy csak ugy hirtelen otthon is. Meg van hogy furcsának érzem a szemeim és furcsán látok. Szerintetek ez lehet pszihés vagy ne adj isten neurologiai betegség.

17 é.F



2018. szept. 28. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a tünetek a pánikbetegség tünetei.
2018. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is gondoltam.
2018. szept. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!