Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelenleg Scippa 15 mg-ot...

Jelenleg Scippa 15 mg-ot szedek reggelente fél éve feszült és depresszív vagyok vele. A Frontint (4 mg) sem tudom mellette letenni. Ismertek olyan modern, több komponensű gyógyszert ami mentesíthet szorongásaim alól és kikerüli a Frontint?

Figyelt kérdés
Kedden megyek az Pszichiáterhez vissza,hogy lehetőleg adjon másik hatóanyagot,bízzam rá a döntést?Több gyógyszert kipróbáltam már de ahogy érzem nekem kevés a SSRI tipus.Miben mások a SNRI gyógyszerek?

2018. szept. 29. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
37%
Reggel 1-2 felesnél nincs jobb antidepresszáns. Frontint én is szedtem egy ideig, de nem igazán volt hatása. Aztán rájöttem hogy alkohollal sokkal jobban lehet ezt kezelni, de mióta úgy állok hozzá mindenhez hogy "le van sz@rva" már innom sem kell.
2018. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!