Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ok, küzdjünk kőkeményen; de...

Ok, küzdjünk kőkeményen; de meddig bírjuk majd?

Figyelt kérdés

Én alapból évek óta küzdök a mentális gondjaim miatt, ami egyfelől valószínűleg enyhe autizmus, másfelől talán szociális fóbia és koncentrációs zavar.


Másfelől küzdök a jobb munkahelyért.

Egyrészt, hogy lehessen valamiben szakmai tapasztalatom, ne csak rugdaljon az élet rossz fuzetésű biorobot munkák között, mint sok rokonomat.

Másrészt én a tüneteim miatt se fogok igazán semmit szeretni, mert heti 40 órában, munkahelyi keretek között semmi se köt már le.

De azért mégis... SzerethetőBB valami legyen.



Hány év kemény munka, hányszázezer forint az, ami még megéri a nem biztosan beteljesedő célért?

Hány év még, amikor munka után nem pihenek otthon, hanem tanulok és keveset alszom?



Nem élni (és aludni) kellene inkább?


2018. szept. 29. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Komoly kérdés.Én 45évnyi munka után tettem fel azt,hogy megérte-e és nem vagyok biztos benne főleg,hogy Mostmár járni se tudok.
2018. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag fiatalon (42), két infarktus, 4 szívműtét, emiatt depresszió, szorongás után jöttem rá, hogy egyáltalán nem éri meg beáldozni az egészséget a munkáért.
2018. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát ilyesmire gondoltam...


Én a jobb munkáért hozok áldozatot, de ez már talán túl sok. :(



Nektek jobbulást!

2018. szept. 29. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te hány éves vagy?

Milyen munkák között váltogattál eddig?

Mi az, ami igazán érdekelne, lekötne?

2018. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huszonéves.



Első munkahelyem.



Semmi se kötne le igazán:


"Másrészt én a tüneteim miatt se fogok igazán semmit szeretni, mert heti 40 órában, munkahelyi keretek között semmi se köt már le."

2018. szept. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!