Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg frontin gyógyszert...

Jelenleg frontin gyógyszert szedek 6mg ot de ha elmegyek kőkeményen edzeni, súlyzózni, futni, pszichiáteremmel beszélve fokozatosan el fogom tudni hagyni a frontint? Úgy tudom, a sportnak szorongásoldó hatása van

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 22:06
 1/4 anonim válasza:
Ne szokj ra. Nagyon sok ismerosom raszokott (alvas problema miatt) es utana nagyon nehez letenni. Ugy tudom elég durva az elvonasi tunetek. Ha leteszed ko kemenyen egy ideg nem lesz kedved edzeni.
2018. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlodDrunk ***** válasza:

Mindenképp jó hatása van a sportnak testileg,lelkileg is.

De ha ilyen durva adagot tolsz mert 6mg az rohadt sok,akkor lehet inkább ara fokuszálnák,hogy a kiváltó okot oldjam meg,mert az attól hogy sportolsz épp úgy fennt fog állni.

2018. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozgás jó mindenre.

6mg? :D Én 2mg-tól eufóriát éreztem haver.

2018. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de csak fokozatosan szabad leszokni.

Először egy hétig csak 5 mgot szedsz be, majd 1 hétig 4et, majd 3at, majd 2őt és 1et végül felet és elhagyod...

2018. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!