Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet valami személyiségzavar?

Ez lehet valami személyiségzavar?

Figyelt kérdés

1 és fél hete járunk.

Mindig tesz rám valami szép megjegyzést pl. gyönyörű vagyok, szép a kezem stb.

Azt mondja párkapcsolatban ő kicsit féltékeny típus.

Előfordult hogy beütöttem a kezem valahova, és azt mondta nem akarja hogy a családom rosszra gondoljon, ő nem tudna megütni egy nőt.

Azt mondja hogy neki nem tetszik ha egy nő kivágottabb blúzba jár, és nem baj ha nincsenek haverjaim, mert nem zavarnak közbe.


2018. okt. 8. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől lenne személyiségzavar? Azok egy kicsit azért összetettebbek...

Kissé excentrikus, bogaras a fószer, de ennél nagyobb probléma ne legyen vele, szívből kívánom!!!!!

2018. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most még semmit nem lehet tudni, de az említett féltékenységre oda kell figyelni, különösen a kezed beütése kapcsán tett megjegyzésével együtt, mert ez lehet tudat alatti véletlen elszólás valami korábbi, általa ugyan más értelemben említett hasonló eset kapcsán.
2018. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
25%
A leírtak alapján egyértelműsíthető Léneart duplaszemélyiség szindróma. Heves reagálás látszólag jelentéktelen dolgokra, félelem attól hogy ártatlanul megvádolják (kéz beütés esete) szerintem dobd a pasast és inkább hívj fel engem (ha elmúltál 24) megbeszélünk valamit.
2018. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!