Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért blokkolodok le mindig?

Miért blokkolodok le mindig?

Figyelt kérdés
Főleg iskolában szokott lenni, hogy sokszor az egyszerű kérdéseknél leszek ideges és nem tudok válaszolni. Emiatt utólag mindig stresszes vagyok, mert hülyének néz mindenki.

2018. okt. 8. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ha szerepelnem kell, vagy mások előtt ki kell állnom, annyira izgulok, hogy nem vagyok képes koncentrálni és lefagyok. Megfigyeltem magam, rájöttem azért van, mert nem magamra figyelek mit akarok mondani, hanem a külső ingerekre reagálok, ami feszültséget és félelmet okoz, ez az, amitől leblokkolom magam. Egyszerűen mert nem akarom rosszul érezni magam. Próbálj meg saját magadra figyelni, és ne enged be azokat reakciókat, negatívumokat, ami miatt blokkolod magad. Próbáld pozitívan nézni, mi a hasznod az adott szituációban. Nekem ez segített, bár elég nehéz tudatosan neki állni, kitartást!
2018. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom! :)
2018. okt. 9. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!