Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek magam alatt amiert atvertek? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Elvittem ket konyvet amit a jofogasrol foglaltak le debrecenbe mert olcson utazok igy 200ft volt a jegy oda vissza. De nem jott el es nem is jelzett. Penzt alig buktam de lelkileg rosszul esik hogy baleknek neznek pedig rendes akartam lenni.
2018. okt. 9. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos vannak ilyen kretének, akik ezt csinálják. Facen sokszor olvasok ugyanilyen történeteket, és ők úgy birkóznak meg vele, hogy annak a személynek a face képét kiteszik a kis történetük mellé, hogy felhívja a figyelmet, hogy vele nem érdemes üzletet kötni, mert csaló
2018. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Tanulj belőle és felejtsd el, idegennek többet ne segíts, még rendes is akarnál lenni. Helyedben lennék írnék neki azon az oldalon, ha van elérhetősége, és leértékelném azt, aki ilyet tesz..
2018. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat igen azt meglehet tenni.

Csak ugye nehezebb konyvet majd 2000ft ert visz a posta ezert mindenki jol jart volna. Na de ez van igen ebbol is lehet tanulni :)

2018. okt. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!