Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami pszichés baja?

Lehet valami pszichés baja?

Figyelt kérdés
Amikor útnak indul mindig mondjuk a bátyámnak hogy vigyázzon az úton.Erre azt mondja ha balesete lesz és össze törik az autója inkább megölni magát.Az autója a nagy szerelme,a barátaival tunningolta.Lehet valaki ennyire "bolond"hogy egy tárgyat tartson ennyire fontosnak ?
2018. okt. 10. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak mondja, hogy megölné magát. Amúgy én is imádom a kocsimat. Nincs semmi baja.
2018. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
Az egészséges ember életében olyan dolgok is fontosak, amik külső racionális szemszögből nem azok. Lehet, hogy egy autó nem a legjobb célpontja ennek, de nem is kimondottan beteges. Amikor valakinek semmi ehhez fogható nincs az életében, na az a beteges.
2018. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Mindazok közül, amiket elvesztettem, az eszemet hiányolom a legjobban. Látom, nem vagyok egyedül.
2018. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is csak mondja, nem tenné meg valójában. Biztos fontos neki az a kocsi, gondolom, rengeteg időt, munkát, energiát ráfordított az életéből, azért tűnik számára annyira az élete részének, hogy ilyenek jutnak eszébe. Biztos nagyon ragaszkodik hozzá, lehet, hogy nincs más neki, amihez így ragaszkodhatna.
2018. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Max barátai,csak érdekes mert lányok miatt pl sose szomorkodott,ha elhagyta egy lányt kereset mást vagy elment k..rvázni
2018. okt. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!