Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka, kihez fordulh...

Mi lehet az oka, kihez fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés
Valamiféle cselekvés során beugrik az agyamba egy egy kép ami sose tudatosul bennem igazán. Fikció vagy valóság mikor mi. Olyan mintha gondolkodni akarnék de az agyam nem enged hozzájutni valami emlékhez vagy nem is tudom. Mikor ez történik jellemző a szédülés, rosszullét, sokszor a sírás. Olyan sokszor volt már, hogy félek mikor jön elő megint. Eddig még sose jelentkezett közösségben, mindig ha egyedül vagyok itthon. Volt, hogy fürdés vagy fésülködés közben jött elő de olyan is hogy álmomból erre keltem. Gondoltam a dokira de nem tudom hova vagy kihez is kéne fordulni ilyesmivel.
2018. okt. 16. 19:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Eloszor is egy pszichologust ajanlanek, lehet van valami elfolytott emleked ami nemtud felszinre torni, hogy tullepj rajta!
2018. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!