Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Balesetnek tűnő öngyilkosság?

Balesetnek tűnő öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani ilyesmit?
2018. okt. 18. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha kiugrik valaki az ablakon a 10.-ről? Végülis véletlenül is ki lehet esni.
2018. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Sokan akik túllövik magukat, és belehalnak, nem tudják megállapítani, hogy szándékosan tették-e, vagy véletlenül. De néha azt sem, hogy magukat lőtték-e be, vagy más lőtte-e be őket. Pl. Kurt Cobain, a Nirvana énekese.
2018. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Kurt Kobain úgy tudom, hogy lőfegyverrel durrantotta szét a koponyáját, de amúgy igaz a többi.


Metró elé esés is lehet ilyen "határeset", gázrobbanásra is volt példa, hogy nem volt egyértelmű, hogy érezte-e a gázszagot vagy sem, amikor meggyújtotta az öngyújtóját.

2018. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Odatolnék az ablak mellé egy létrát és kiugranék egy ronggyal meg egy Clin flakonnal a kezemben, na persze aki családi házban lakik, annál ez nem opció... Vagy kiülnék egy pesti híd korlátjára, amikor sokan látják, csinálnék magamról selfie-ket, aztán meg úgy csinálnék, mint aki elvesztette az egyensúlyát és kiáltanék egyet, mint aki megijedt, aztán beleborulnék a vízbe. Szerintem még a hírekben is benne lennék! "Szelfizés közben hunyt el egy nő Budapesten"
2018. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Kurt Cobainnak elvileg annyi drog volt a vérében, hogy állítólag arra sem lett volna képes, hogy felemelje a fegyvert. De lehet, hogy a te verziód az igazi, nem tudom.
2018. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Legfőképp ártatlan balesetre gondoltam, amiket írtatok nagyon találóak, mint a gázrobbanásos, ablakpucolós vagy selfiezős (ezen jót mosolyogtam, mikor írtad, hogy a hírekben is benne lenne :)), de köszönöm az összes többi választ is. 👍 Esetleg ha van még ötlet akkor írhattok.

Én is gondolkodtam, tűzre én is gondoltam már de hogy honnan indulna ki arra nem, a gázrobbanás megoldás lett rá (köszi), esetleg még fulladás/félrenyelés.. erre nem tudom mennyire képes az ember önszántából. Gondoltam még a késbe esésre is, ezt sem tudtam még levezetni a fejemben, hogy hogyan tűnne véletlennek. Vizes padlóval esetleg?

2018. okt. 18. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:

:-)

4-es vagyok. Csomóan haltak már meg úgy, hogy felelőtlen módon az ágyban rágyújtottak, de közben elaludtak (pl. részegen, de akár anélkül is), és emiatt begyulladt az ágynemű, utána az egész szoba / ház, és bennégtek... Ezt is "el lehet játszani", pláne annak, aki alapvetően is dohányos.

2018. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Ez most komoly?


Emberek!!!


A kérdezőnek öngyilkossági gondolatai vannak, tippeket kér hozzá amit kap is dögivel.

Normálisak vagytok? Mondjuk egy olyan válasz sincs, hogy "fordulj pszichológushoz" ??????? vagy szól valakinek???

2018. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggodalmad utolsó, csak eszembe jutott a gondolat és nem voltam hozzá elég kreatív. Nem kell aggódni miattam, nem csinálok semmit.
2018. okt. 19. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

8. Ha öngyilkos akarna lenni, miért akarná, hogy gyilkosságnak/balesetnek tűnjön?

Nekem előbb jutott az eszembe, hogy ő akar valakit megölni és itt kér tanácsokat, hogy álcázza véletlennek, minthogy magát akarná megölni..

2018. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!