Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges maximalizmus és...

Beteges maximalizmus és önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Nagyon maximalista vagyok, vszeg már nem egészséges mértékben. 11-ből csak 10 pontos lett a zh-m és egy nagy 0nak érzem magam miatta... :(

Egyik tárgyamon a feladatsorokat nagyon hamar meg tudom csinálni ezért a tanárnő adott egy plusz feladatot ami sokkal nehezebb. Es egyszerűen nem megy:egy hete agyalok és nem jövök rá...és nagyon nagyon rosszul érzem magam miatta. Ha ő ezt a feladatot adta akkor kinézi belőlem hogy meg tudom oldani, és ha kiderül hogy nem tudom, akkor majd csalodik, rájön hogy hülye vagyok, és hogy nem érdemes plusz energiát fektetni belém.

Tanarszakon vagyok, a fizika nagyon jól megy,de nem akarok már tanár lenni, fizikát szeretnék tanulni...de a szüleim semmi másban nem hajlandóak támogatni, és magamnak nem tudok munkával sem minden költséget előteremteni...

Sokat gondolok az öngyilkosságra..tanár nem akarok lenni de más nem lehetek. És a fizika szakhoz hülye lennék mert nem megy az a feladat...

Mit tehetnék?



2018. okt. 10. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el a tanár szakot, az ad egy alaptudást, közben önképzéssel képezd magad, és később levelezőn még elvégezheted a fizika szakot. A szüleid a bűnösök abban, hogy nullára redukálták az önbizalmadat, de az öngyilkosság meglehetősen gyerekes és aránytalan reakció. Nőj fel, a saját kedvedre élj, végzés után költözz el, és a szüleidet hanyagold. De addig se hagyd, hogy a rabszolgájukként bánjanak veled.
2018. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia , végül hogyan sikerult dontened?:)
2020. szept. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!