Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha állandóan...

Mit lehet tenni, ha állandóan fáradtnak, motiválatlannak érzem magam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alváshiányos, általában sikerül 7-8 órát aludnom, mégis állandóan fáradtnak érzem magam. Azt hiszem, a nyári szünet óta nem tudok visszarázódni az egyetemre. Nem tudom rávenni magam, hogy bemenjek az óráimra, le vagyok maradva a kötelezettségeimmel, mindenütt épp csak a minimumot tudom teljesíteni, az emberi kapcsolatok is lefárasztanak, semmi kedvem beszélgetni másokkal. Legszívesebben nem kommunikálnék senkivel, hanem egész nap otthon maradnék sorozatozni és semmit nem csinálni. (tartottam már pár ilyen napot, és semmivel se lett jobb utána, szóval nem elég nekem egy pihenős nap, attól csak még jobban beleragadok a motiválatlanságba). Látom magam körül az embereket, akik 8 óra iskola/munka után még edzésre járnak, házimunkát végeznek, szocializálódnak és fel nem tudom fogni, hogyan képesek rá, amikor nekem napi két órás elfoglaltság is leszívja az energiáimat.


Mit csinálok rosszul, mit tudnék tenni, hogy motiváltabb, aktívabb lehessek?



2018. okt. 19. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen helyzetben egy erős napi multivitamin komplex segített, a cukor és a szénhidrát csökkentése mellett.
2018. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Depressziós tünetek. Egyesek szerint emögött tényleg állhat táplálkozás is. De talán kéne egy pasi, az lenne a legjobb gyógyszer...
2018. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ez a probléma... hogyan pasizzak be, amíg nincs energiám emberek közé menni? :D
2018. okt. 19. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy vashianyos?
2018. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Legalább 6 okból lehet. Kipróbálhatod a fahéjas mézet.A mézben lévő cukor a legjobban segíti a szervezet regenerálódását. Akik a fahéj – méz keverékét hasznáták néhányszor naponta (főleg d.u. 3 óra tájt, mikor a szervezet aktivitása kezd csökkenni), egy héten belül igazolták a szervezet aktivitásának a helyreállítását. (1EK méz: 1KK fahéj 1 pohár vízben elkeverni).

Használj spirulinát, chlorellát, zöldárpát,stb. Kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

2018. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így ragadtam be, ugyanez motiválatlanság, állandó fáradtság. Ha elég bátor vagy, és még nem próbáltad, akkor tinder, vagy badoo :) Ezeket nem kell komolyan venni, de ha összejön, megéri elmenni, már csak a komfort zónából megpróbálni kilépni, csak ismerkedni, jobb lesz a hangulatod.
2018. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen csaj kéne... Végre törődhetnék vele és visszarázhatnám az életbe...
2018. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!