Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan hülyének és feleslegense...

Olyan hülyének és feleslegensek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gimibe járok. Mindenki olyan okos én meg tök hülye vagyok. Nemvagyok tehetséges. Feleslegesnek érzem magam. Ha 4-t hozok haza egyböl azt mondják lehetne jobb is. Sokszor sirtam. Ekkor elkezdtem vagdosni magam. Mostmár vagdosom is magam. Ollóval általában mind a kettő combom teli szokott lenni. Teljesen hülyének érzem magam és haszontalannak. Mit tegyek?

2018. okt. 21. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Engedd el a füled mellett azokat a megjegyzéseket, hogy "lehetne jobb is". A négyes igenis jó jegy, akárki akármit mond!!!

Keresd meg az iskolapszichológust és meséld el neki, amit itt leírtál.

2018. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, nem vagy egyedül a véleményeddel: szerintem is tök hülye vagy... :)
2018. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2 köszönöööm. Végre valaki elfogadja hogy egy hülye haszontalan szar vagyok.

Amugy azt elfelejtettem irni hogy a vagdosás már visszatérő probléma. Kb. December környékén volt. Akkor azert mert az osztályom nagyon csúfolt konkrétan rámszállt. A szüleim pedig elhanyagoltak.

2018. okt. 21. 21:56
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy már komolyan vedd! :)

Gimibe járni, és onnan 4-eseket hozni nem rossz teljesítmény. Még akkor sem, ha az egész osztály kitűnő (amit persze nem nagyon hinnék). Tipikus tinédzserkori hiszti: csúnya vagyok, béna vagyok, mindenki utál, stb. Valamit viszont nem értek (de nem csak rajtad, hanem úgy általában a lányokon): ha valami sérelem ér, vagy valaki bánt, miért fordulsz magad ellen? Miért nem gyepálod meg azt, aki szemétkedik? Ezt sosem értettem... :)

2018. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj, én még gimibe se jártam :D A 4 is több mint amit én tudnék összehozni ;)
2018. okt. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Várom még a válaszokat. Egy hajszál választ el hogy reggel ne vegyek be gyogyszereket.
2018. okt. 23. 18:33
 7/22 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátba ha gondolod, nem kell neked gyógyszer, max egy darab nyugtató ;)
2018. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerinten abbol a nyugtatóbol még 20 db;)
2018. okt. 23. 19:16
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el. Azért mert otthon parasztok veled, attól te még lehetsz jó. 4-essel is bőven elég ügyes vagy!
2018. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Beszéltél azóta az iskolapszichológussal? Mire jutottatok?
2018. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!