Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondoltál már ezekre?

Gondoltál már ezekre?

Figyelt kérdés

Volt e már úgy hogy megbántad a múltbéli tetteidet? Szégyellted azt aki voltál? akartál e új ember lenni de teljesen új? Volt e hogy a régi énedet, életedet magad mögött akartad hagyni?


Velem most nagyon ez van. Rájöttem mennyi sok hülyeséget csináltam a múltban és jobb emberré szeretnék válni.


Szerintetek lehetséges hogy új emberré váljon valaki? Hogy eltudja temetni, engedni a múltban elkövetett hibáit?

Ez valóban megtörténhet?


Én nagyon szeretnék változni, de minden reggel a múltammal ébredek és kell egy kis idő míg össze rakom magam az élethez.



2018. okt. 23. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

igen. vagyis valahol nem, de mégis igen. mert a cselekedeteid határoznak meg. viszont mindent okkal tettél, minden okkal történik. a múltbeli történések/cselekvések mind rá/visszavezethetőek egy másik dologra. és azok sokszor nem rosszak. előfordul hogy rossz dolog történik, vagy vmi rosszat teszel, de ha az nem történt volna, vagy nem tetted volna, akkor később sem történne meg az ami megtörténik. és az lehet egy jó dolog is. tapasztalatból mondom amit mondok. sok akkor rossznak tűnő dolog történt velem régebben, vagy tettem én magam. később viszont történt vmi jó , amin amikor elgondolkoztam, rájöttem, hogy te jó ég, ha akkor nem úgy cselekszem akkor most nem ez lenne.

úgy élek, hogy tudom, hogy mindenre van magyarázat csak lehet hogy abban a pillanatban még nem tudod mi az. ha így állsz hozzá könnyebb elfogadni a múltat. valamiért tetted azokat, kell hogy legyen rá magyarázat. idővel kiderül

2018. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!