Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem?

Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni az igazságtalanságot,a nagyképűséget,a hazudozást és,ha kutyát bántalmaznak stb. Annyira ideges leszek,hogy elkezdek szorongani,hogy minek léteznek ilyen emberek és legszívesebben nekik mennék.Munkahelyen is volt problémám ebből. Mit tegyek ez ellen?
2018. okt. 25. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb, ha azt mondom, hogy ne törődj vele, de az élet - bizony - más. Veszem sorba az általad említetteket (sejtem, hogy nem mindent soroltál fel):


Igazságtalanság. Én sem tudom megállni, hogy ne harcoljak ellene magam módján. Ha tátom, hogy hülyével állok szemben, visszavonulok, de megjegyzést teszek rá.


Nagyképűség. Tudtára adom róla a véleményem, tovább nem vitatkozom vele, nem barátkozom vele.


Hazudozás. Nekem csak egyszer hazudhat valaki. Másodszor, ha észre veszem, meg sem hallgatom, nálam le van írva.


Bántalmazás (embert, állatot, növényt). Ha kell közbelépek, ha kell segítséget kérek. Elítélem a tettét.

2018. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!