Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kispénisz komplexust hogy...

Kispénisz komplexust hogy lehet legyőzni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak egy testképzavar, de olyan mértékű antiszociális viselkedést okozott hogy romokba van az életem. Az ember társas lény és borzasztó érzés higy ez miatt soha nem lesz kapcsolatom.

( és nem a szexre gondolok )



2018. okt. 26. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú és drága pszichoterápia
2018. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkora ?
2018. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a f@od?
2018. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, nem elég, hogy nem merek meztelenül mutatkozni (öltöző, zuhanyzó), ha meztelen férfit látok, szabályosan rámtör a szorongás. :( Ilyenkor szabályosan haragszom rájuk, miért kell meztelenkedniük, mutogatni magukat.
2018. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 teljesen igaz. Én soha nem voltam strandon és soha nem is sportoltam nehogy kényelmetlen helyzetbe kerüljek.
2018. nov. 4. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én sportoltam csapatban, de szerencsére sose igényeltem, hogy edzés után egyből lezuhanyozzak, ráért otthon. :D
2018. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező

Annak ellenére, hogy nem voltál strandon, annyit azért illene tudnod, hogy manapság is még az dívik ott, hogy legalább a nemi szerv takarva van egy fürdőgatyával.

2018. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 köszi, de nagyon durván vérpéniszem van.

Nyugalmi állapotban kb akkora mint egy ovodásnak.2-3 cm

( nem , nem tudom mekkora van egy ovodásnak, nem szoktam ovodás fütykösöket nézegetni)

Na most akkorát nem lehet csak nadrággal eltakarni, hogy ne látszodjon. Fürdőnadrágba nagyon neveteséges lenne.

Szóval esélytelen.

2018. nov. 8. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!