Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet pánikroham?

Ez lehet pánikroham?

Figyelt kérdés

20/F


Elalszom mély álmomba, és felriadok, olyan érzést érzek, mintha megijedtem volna és gyorsan dobog a szívem, és szédülök, félek.



Nem fordul elő mindig, de ez tegnap este történt. El szeretném kerülni a pszichiátert. Minden este 2 sedatif pc-t veszek be, nem segít mindig.



Volt hasonló problémátok? Hogyan kezeltétek?


2018. okt. 28. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
De hát már ezt megkérdezted ma és kaptál sok választ.
2018. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a levendula illóolajat a párnádra csepegtetni és/vagy orbáncfű teát iszogatni lefekvés előtt.
2018. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen kaptam sok választ de hogy pszichiáterhez forduljak. Azt el szeretném kerülni mindenképp
2018. okt. 28. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Valeriána relax este az jobb lesz neked, mint a Sedatific pc. Citromfű tea nappal, és este is iható ez mellett. Brandenburg neuró idegre ható vitamin is kellene. Ezek rendbe fognak hozni.
2018. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy igen volt ilyen problémám, még ennél súlyosabb pánikrohamaim is voltak. Ami neked most van, az éjszaki pánikroham.
2018. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remelem fog segíteni. És mit szóltok a foreverbol a Royal Jelly mehpempo
2018. okt. 28. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondok még valamit. Én is pontosan tudom milyen szörnyű a pánikroham éjjel, de amióta csinálom a kódolást fantasztikusan javul az állapotom. Elolvastam A GYÓGÍTÓ KÓD c. könyvet és csinálom az ott leírt nagyon egyszerű gyakorlatot és nem csak nekem segí a pánik-szorngásból kilábalnom, hanem a világon sokezer embernek már segített.

Alexander Loyd és Ben Johnson írták. Keress rá a neten, ha érdekel.

Sokan esküsznek a jógára, a meditációra. Én mindezeket csináltam, de nem használt.

2018. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem pánikroham, nem kell pszichiáter se semmi csak ha rendszeres és a mindennapjaidra negatívan hat ki. Lidércálom inkább. ( ezt tanulom, szóval nem írok baromságokat, mint itt a többség)
2018. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak éjszakai felriadások a nagy semmitől, igazából nem tudom, hogy mitől keletkeznek. Tippelek egy traumára, nekem a pszihológus azt mondta, hogy ez lehet a háttérben, legalábbos az én esetemben.
2018. okt. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!