Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a pozitív...

Mi a véleményetek a pozitív megerősítéskről? Van valaki a rendszeresen használja őket és változtatott valamin?

Figyelt kérdés
Én próbáltam a klasszikus álljunk oda a tükör elé és hazudjuk azt, hogy "szeretem és elfogadom magamot olyannak amilyen vagyok". Képtelen vagyok még a saját szemebe is nézni. Nagyon nehéz és föl is adtam ezt, mert nem bírtam hazúdni magamnak, pedig pontosan tudom, hogy az önszeretet nélkül minden csak képmutatás.
2018. okt. 31. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátom, aki csinálta. Teljesen nagyképű, ellenszenves ember lett ettől, meg a sok motivációs könyvtől, amiket olvasott. Az összes barátja (én is), ismerősei elfordultak tőle, ez 3 éve volt, azóta sincsenek emberi kapcsolatai. Na de lehet, hogy őt ez tette boldoggá, nem tudhatjuk.


Úgy gondolom, hogy önmagunk elfogadása és szeretete ennél sokkal komolyabb munkát igényel, nem úgy működik, hogy mondogatunk egy "varázsigét" minden nap, aztán majd egyszer csak minden megváltozik...

2018. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont me megint mindta nekem valaki, hogy tapasztalatból mondja, hogy mondogassam magamnak, hogy "szeretem, magam, szeretem magam" és átíródik a tudatalatti. Állítólag 21 nap minimum. Ki kell próbálnom és megudom, bár nagyon nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne. De az is igaz, hogy ha negatívan, őgy pozitívan is lehet a tudatalattit programozni.
2018. okt. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!