Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon zavarnak esténként a...

Nagyon zavarnak esténként a zajok, van valakinek saját tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés

Minden este zavarnak a zajok. A szomszéd tévéje is áthallatszik, nem ultrahangos, csak vékonyak a falak. Szerintem velem van a baj, valamiért néhány hónapja, ha ledőlök pihenni este 10 körül és bizonyos zajokat hallok, ideges leszek. Érzem, hogy gyorsabban ver a szivem, felmegy a vérnyomásom, ... Nem zavar a busz (az a leghangosabb itt), a hűtő, de bizonyos állandó zúgások és főleg a hangos tévé, mintha megőrítene. Nem tudom kontrollálni. Mellettem mások nem is hallják, velem van a gond. Próbáltam relaxálni, rávenni magam, hogy megnyugodjak ilyenkor is, de eddig a füldugón kívül más nem jött be. Bárkinek bármilyen tippje? Nagyon erősen befolyásolja az egész életem, szeretnék kezdeni ezzel valamit.

Ami még eszembe jutott, hogy pár hónapja béta blokkolót szedek reggelente. Lehet, hogy az a gond? Estére elmúlhat a hatása és amiatt vagyok idegesebb?



2018. nov. 4. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről az orvosodat kellene megkérdezni, aki felírta neked a gyógyszert.
2018. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Engem is zavar a szomszéd tévézése, zenélése, a lépcsőházban éjszaka hangosan trappolók-dumálók. De mivel felnőtt embereket nem lehet modorra nevelni, ezért füldugó!
2018. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viaszos füldugó a megoldás.
2018. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A viaszos füldugó vált eddig be nekem is. Remélem el fog múlni, mert nagyon kellemetlen, hogy ez ennyire kiborít. Ahogy közeledik a lefekvés, már a gondolattól feszült vagyok...mire ágyba kerülök, már minuszból indulok, órákat fekszem idegeskedve.
2018. nov. 11. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, lefekvéskor már nyomod is a füledbe a füldugót, onnantól nem hallasz semmit. Nálam ez vált be.
2018. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!