Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap megyek pszichiáterhez,...

Holnap megyek pszichiáterhez, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, holnap vége megyek pszichiátriára másfél éve tartó pánikrohamaimmal/minden szervi ok nélküli fájdalmaimmal rosszullétemmel. Nyáron töltöttem a 18-at így el tudok végre egyedül menni, szüleim a negatív leletek ellenére lenézőek ezzel kapcsolatban, de én mindenképp azon vagyok, hogy megoldjam a dolgot.

A kérdésem az lenne, hogy részletesen mi fog ott zajlani, mikor ott leszek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


18/F



2018. nov. 5. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom, semmi különös azon kívül, hogy beszélgettek. Egész egyszerűen mondd el, hogy mik a tünetek, milyen helyzetekben törnek rád. A doki fog kérdezni ezzel kapcsolatban pár dolgot, és ír fel gyógyszert.

Ami fontos a gyógyszerrel kapcsolatban (bár ezt a doki úgyis elmondja), nem azonnal fog hatni, kell egy kis idő, amíg hozzászoksz, általában 2-4 hét. Közben erősödhetnek a tünetek, magadtól nem hagyhatod abba a szedését.

2018. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapsz sok BNO kódot. S ehhez még több gyógyszert.
2018. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Ugyan a másfél év alatt rengeteg szenvedés ért, a személyiségem jó irányba fejlődött és megtanultam megérteni az embereket, célom lett mások segítsége és egyfajta örömnek tudom be azt, hogy végre a problémámnak célzottan (mivel nem voltak szervi problémák) kaphatok kezelést. Köszönöm amit leírtatok, egyébként Szolnok-ra megyek SZTK-ba pszichiátriára, esetleg valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 5. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer csak legvégső esetben.. hagyd azt a szart, menni fog nélküle is. Inkább keress egy jó pszichológust.
2018. nov. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!