Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor ér véget a szenvedésem...

Mikor ér véget a szenvedésem - vagy mikor lesz jobb? Talán csak akkor ha meghalok?

Figyelt kérdés

Alig több mint 3 hónapja ért véget a kapcsolatom - ami fél évig tartott. Talán az is számíthat hogy előtte nem volt ilyen mély párkapcsolatom soha. Egyszerűen nem lett jobb belül semmi, amióta véget ért. Ahogy felébredek ő az első gondolatom, és ahogy elalszok ő az utolsó. Az egész napom egy kínszenvedés.

Ami megijeszt kicsit hogy pl tegnap a munkahelyemen elindultam leszámolni, mert azt éreztem hogy el kell mennem egy helyre, és ott jobb ha végzek magammal. (Ez nálam nagyon ritka, mert amúgy a buddhizmusban hiszek, De mégis olyan jó lenne valahogy kilépni ebből az egészből..)

Lehet szégyen ugyan, de 33 éves férfiként ha egyedül vagyok folyton gyötör a sírás, és a sírógörcsök.


Vége lesz ennek valaha? (Mert ennyi idő múlásával nemhogy jobb - de inkább egyre rosszabb lett.)



2018. nov. 11. 15:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#7

Sajnos ott hagytam egy veszélyes helyzetben vadidegenekkel, mert megijedtem tőlük. Inkább gyáván elfutottam, és nem tudtam őt megvédeni.

Viszont én kevertem bele ebbe a társaságba is - szóval minden téren én voltam a hibás.

Lehet hogy nekem nem is való semmilyen kapcsolat...

2018. nov. 11. 16:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Dehogy nem jöhet! Keresztapám 38 évesen találta meg az igazit,ő is ilyen csalódáson ment át. Most 40 éves és tegnap született meg a babájuk :) nehogy feladd, a 30-as évek a jegjobbak!
2018. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor talán megpróbálom még valahogy kibírni egy ideig.., hátha jobb lesz. Közben pedig próbálok pozitív maradni amennyire csak lehet.
2018. nov. 11. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!