Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » REXETIN milyen hatással van...

REXETIN milyen hatással van az emberre, mit kellene érezni észlelni magamon ha ezt szedem?

Figyelt kérdés

REXETIN milyen hatással van az emberre,

mit kellene érezni észlelni magamon ha ezt szedem?


REXETIN 20 mg

összetevők:

20 mg paroxetin

(22,76 mg paroxetin-hidroklorid-hemihidrát formájában)



2018. nov. 13. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

az egyetlen változó az egyenletben a REXETIN volt, azóta utánaolvastam és beszélgettem egy csajjal akinek nem voltak ennyire életveszélyesek a tünetei, de úgy nyilatkozott hogy "inkább élne át 100 pánikrohamot mint azt amit a rexetin után érzett", ő elvileg 3x is nekifutott mert ő is azt gondolta csak nem az a baj.

---

#10 "okozhat agressziot meg duhrohamokat, maniat, csomo mindent. De kerdezo, ha nem probalod meg, nem derul ki. "

...

"Amugy azt kene erezni, hogy motivaltabb vagy, fel tudsz kelni, tudsz mukodni, tenni-venni."


de mint fentebb is mondták, nem biztos, sőt biztos hogy nem ér meg pl. egy maradandó impotenciát annak aki még akar gyereket, vagy talán épeszű ember ha dönthet pánikroham és öngyilkossági hajlam megnövekedése mellett akkor az öngyilkossági miatt kockáztat? komolyan? Estig sorolhatnám, mi az amit még nem éri meg kockáztatni azért hogy reggel nyugisabban kelj, de ott a lista fentebb, elég elolvasni...


én is mikor megláttam a mellékhatásokat, gondoltam mindenen van, még a fájdalomcsillapítón is, bár tény hogy ez a lista valami iszonyat hosszú de nem foglalkoztam vele, hát életem legrosszabb döntése volt amit senkinek sem kívánok, és nyilván nem én vagyok az egyetlen akinek többet ártott mint használt!

2018. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben egy eletre kasztralni akarod magad es gyogyithatatlan agyi-idegrendszeri karosodasoktol szeretnel szenvedni, egyedul akkor ajanlom a mergezo es kamu pszichiatriai szerek szedegeteset:


[link]

2018. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Én több éve szedtem a Rexetint. Pánikra és szorongásra. Idén tavasszal teljesen egyedül letettem. Semmi bajom nem volt. Most, hogy jött a karácsonyi időszak és rengeteg a stressz a munkámban, újra elkezdtem nagyon erősen szorongani és újra el kellett kezdenem szedni a gyógyszert.

És ez nem a gyógyszer hibája hanem az agyamé. Vagy a hormonjaimé. Igazából nem tudom mitől vagyok szorongós és pánikbeteg. Anyukám bipoláris volt, az egyik nagyanyám nyugtatókon élt, a másik szintén pánikolós. Az apámat gyerekkoromban a szemem előtt ölték meg, az anyám mikor öngyilkos lett a holttestét én találtam meg. Szóval van baj. Aki nem tudja milyen ez, az írkálja, hogy jajj sose vennék be gyógyszert. Majd megtudnád édesem, ha egy hetet rád tolna valaki a szorongásából mikor hiába próbálsz erős lenni, gondolkodni sem tudsz tisztán mert beszűkül a tudatod, hogy bevennéd! A Rexeting gyenge szer a maga kategóriájában de nekem mégis sokat segít. Nehéz elfogadni, hogy gyógyszer kell a normális élethez, de vedd úgy, hogy aki cukorbeteg az is egy életen át gyógyszert szed csak neki valami más romlott el a testében.

Aki meg annyira rosszul lett tőle, az allergiás vagy különösen érzékeny valamely összetevőre szerintem.

A te döntésed, hogy szeded-e. Arra készülj fel, hogy az első hétben felerősítheti a tüneteket mint minden ilyen szer. Utána napról napra jobban érzed magad. Enyhül a szoringás, a depresszió. Pár hét múlva pedig újra teljes életet élhetsz. Ha van rá lehetőséged akkor menj el magán pszichológushoz és kezdj el egy terápiát. Én is ezt fogom most tenni. Remélem, jobban leszel! Sok sikert! :)

2018. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13


nyilván van az a szint amikor megéri, pl. ha valaki mondjuk gyereket sem akar, meg persze van aki benne lesz a szerencsés 30% -ban ahol nem lesz

PSSD mellékhatás, a maradék 70% meg így járt ugyebár, az nem számít... :/


a PSSD nem játék, komoly veszély amiről igen is mindenkinek tudnia kell, nem elbagatelizálni, az hogy te épp a szerencsés 30% táborát gyarapítod még nem teszi semmissé a 70% szenvedését és az orvosok felelősségét...

2018. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!