Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális?

ThisIsNotHuman kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A fejemben kitaláltam egy világot és abban élek , mármint fantáziálni szoktam, ez normális?

2018. nov. 13. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg meg tudod különböztetni a valóságot a fantáziától illetve a "valós" világot nem hanyagolod el (tisztálkodás, étkezés, emberi kapcsolatok stb.)


Bár elég ritka de vannak olyan emberek akik inkább az álmukban élnek :)


Szó szerint... gondolom hallottál már a tudatos álomról.

Rájössz, hogy álmodsz és azt csinálsz amit akarsz illetve meg tudod "csinálni" az álmod...

ha Ferrari-t akarsz vezetni akkor Ferrarit vezetsz stb :D


Nincs ezzel gond amíg tudod melyik-melyik :)

2018. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem tudok lemondani róla, egyszerűen nem tudok nem fantáziálni csak úgy rámjön
2018. nov. 13. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az első válaszolót: ha nem megy a mindennapi feladataid rovására, és nem mosódik össze a fantázia és a valóság, akkor nincs gond. Álmodozó típus vagy, ennyi. Azt javaslom, hogy írd le minden nap (akár napló-szerűen is) azt, amit a fantáziavilágodban átéltél, vagy szeretnél átélni, esetleg rajzold is le. Nem tudom, hány éves vagy, de az is lehet, hogy ebbe az irányba kellene kibontakoztatnod a tehetségedet, és író, vagy festő is lehet belőled. (Ők is egy álomvilágban élnek és így tudják leginkább kifejezeni magukat.) :)
2018. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez bármilyen negatív befolyással van az igazi világgal kapcsolatos életeddel?


Ha nem akkor semmi baj


Ha igen akkor nem annyira biztos hogy folytani kellene.

2018. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!