Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkerülő személyiségzavar és...

Elkerülő személyiségzavar és szorongás esetén mit lehet várni a terápiától?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt diagnosztizálta nálam a pszichiáter.

Egy sima közös ebéd elfogyasztása is nehezen megy, nagyon félek, hogy bénán eszek, vagy leeszem magam stb.

Nincsenek barátaim sem emiatt. Irtózom minden társas helyzettől.



2018. nov. 19. 02:07
 1/4 Duenna ***** válasza:
0%
Úgy gondolod, hogy mindenki más tökéletes, egyedül csak te vagy tökéletlen az egész világon? Egyébként meg ha leeszed magadat, vagy bénázol valamiben, akkor mi van? Kirobban a harmadik világháború, leszakad az ég, szétröhögik magukat rajtad az emberek? Talán más nem szokott bénázni? És ha kinevetnek? Te miért nem tudod ezt viccnek felfogni? Miért kellene ezért szorongani? Gyógyszerszedés helyett próbálj lazítani, a gyógyszerszedés semmit nem fog megoldani, egyedül csak te vagy önmagad legjobb gyógyítója! Iratkozz be egy meditációs tanfolyamra, ahol megtanulod a testi-lelki lazítást, ami gyógyítani fog.
2018. nov. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első könnyű ezt mondani :D aki nem szorong ilyen szinten az fel sem tudja fogni mit élünk át!! Én is szorongok,bár én enni merek mások előtt,én más dolgokban gondolom azt,hogy elfogadhatatlan a tökéletlenségem. Most fogok elmenni egy beszélgetésre orvoshoz,kíváncsi leszek mit fog mondani. Sajnos én úgy hiszem,hogy erre nem lesz semmiféle megoldás,maximum idvel ,ha nagyon erőltetjük ezeket ahelyzeteket kicsit jobban fogunk rájuk reagálni,de egész életen át el fog kísérni :(
2018. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

A szorongás nem probléma . A nehéz élethelyzet viszont annál inkább.


Inkább szorongj gazdagon, mint hogy nyugodt legyél szegényen.

2018. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy azóta?

Mik történtek terápián?

2020. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!