Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki panikbeteg, neked hogy...

Aki panikbeteg, neked hogy kezdodott?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ki? Egyre gyakrabban lett panikrohamod? Nekem volt egy 5 eve, aztan 3 eve, 1 hete es 1 napja. Most akkor vajon ez egyre gyakoribb lesz? Az utolso ota nagyon felek, hogy mikor lesz megint. Az a gaz, hogy az utolso annyira eros volt, hogy osszeestem. Azt gondoltam, hogy a panikos mindenfeletol retteg, de azt nem tudtam, hogy konkretan ossze lehet esni egy panikroham alatt. Legyszi panikosok irjatok nektek hogy volt/van! Es ti nem szegyellitek? Ugy erzem innentol csak nyug leszek mindenkinek.

2018. nov. 25. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem a munkahelyemen idegeltek ki. Amikor már többször mentem mentővel a kórházba, mint busszal haza, akkor már tudtam, hogy valami nem fain. Ne ess kétségbe, ebből is meg lehet gyógyulni. A pánikot az idegrendszer feszültsége okozza, és az, hogy mindig harckészültségben vagy idegileg. De millió meg egy módja van, hogy ellazítsd magadat. Relaxálás, meditálás, sportolás, jóga, vígjátékok, nyugis zenék, stb.
2018. nov. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag a semmiből jött, minden előjel nélkül.

Ilyenkor persze aztán vannak ilyen okoskodások, hogy de a múltban csak van valami, ami okozza stb. Hülyeség, mindenkinek vannak sötét és nehéz részei a múltjának, mégsem pánikbeteg mindenki.

És igen, a 2. aránylag soká jön, aztán megszaporodik.

2018. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!