Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is csak gyógyszereket...

Más is csak gyógyszereket kapott a bajára az sztk-s pszichiáternél? A pszichoterápiát hiányolom, úgy érzem pusztán a gyógyszertől nem fogok tudni kikecmeregni a szociális fóbiámból.

Figyelt kérdés
Különben napi 10mg Cipralexet szedek,4 és fél hónapja.A magándoki nagyon drága?
2010. jún. 26. 16:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy sohasem lesz rá szükséged és életben maradsz.
2010. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ma 14:32


Szcientológus vagy?

2010. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

pont az ilyen idiótákra jellemző, hogy bogyókra bízzák magukat, akik még a saját életük fontos kérdéseit sem tudják eldönteni.


én szakmai kérdéseket szoktam feltenni. nem ilyeneket.

2010. júl. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
persze ha a kritikus válaszadók nőneműek, akkor én kérek elnézést :) nem vagyok szexista, de ők meggyőzhetetlenek. szedjétek csak az izéket. de jegyezzétek meg, hogy sosem a bajt javítja, hanem a tüneteket enyhíti. a magas vérnyomásra sincs gyógyszer, ellenszer. csak csökkentő. ha csökkenteni akarja az ember akkor TALÁN ne a reggeli kávéra vegye be a vérnyomáscsökkentő gyógyszereit... ja? ja... hát igen, gondolkozni kéne.
2010. júl. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Most akkor szcientológus vagy vagy igen? :)))
2010. júl. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. Ilyen eltorzult rálátás és okosság őket jellemzi. Tudás persze lóf--sz van mögötte. Beviném őket az elmeosztályra, gyógyítsák meg a sok skizot és társait gyógyszer nélkül. Már felajánlottuk egy párszor. Érdekes ilyenkor mindig eltűnnek.
2010. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nem vagyok scientologus. a skizofrénia más, ott szükség van a gyógyszerre, de csak azért, mert ott már olyan szintű az elmebaj, de egy szorongós tinit ne tömjenek vegyszerekkel, mert tönkreteheti az agyát. durvább mintha minden nap lenyomna negyed liter vodkát. persze kívülről nem fog látszani.
2010. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!