Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Bizonytalan vagyok segítséget kérek egy koros önrombolo embernek. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kisebb megszakításokkal de 5 éve kemény gyogyszerfüggő vagyok. Rehabra nem akarok menni Egyetem miatt.. mit tehetnék? Vagy csak a végső "gyógyír lehet a megoldás?
2018. nov. 25. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Az addiktológián lehoznak a gyógyszerről. Én ott szoktam le. Önerőből elég nehéz.
2018. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak emellé társul depresszió és viselkedés zavar dükitörêsek öngyilkossági kísérletek stb
2018. nov. 27. 00:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Amik a függőség előtt is jelen voltak
2018. nov. 27. 00:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Összetett a probléma. Én az alvászavar miatt lettem gyógyszerfüggő. Az altatóról, nyugtatóról lehoztak, most antidepresszánst és antipszichotikumot szedek. Nem tudom, hogy ez jobb-e.
2018. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ha más gyógyszerre állítanának át lehet abból is függőség lenne. És a depressziót is fokozná vagy a hiánya vagy az hogy beteg vagyok és lehet pszichiátriára kerülök öngyilkossági kísérletek miatt. Ami rengeteg volt, és egyszer még kórházba is kerültem miatta, ahol felajánlották a gyógyszer beállítást de a nyomasztó hangulat miatt inkább azt hazudtam nincsenek már öngyilkos hajlamaim pedig sajnos még azóta jobban fel is erősödtek. Állítólag érzelmi zavaros személyiség zavarom van amit nem kezeltem. Utána pszichológushoz is jártam aki felajánlotta hogy van egy pszichiáter ismerőse aki ha akarom tud felírni gyógyszert mert látta hogy szarul vagyok de visszautasítottam, így a magam módján terápia nélkül gyógyszerekkel teszem a depressziomat még nehezebbé
2018. nov. 27. 14:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg nem nagyon tudok megnyílni pszichiáter vagy pszichológus előtt inkább írásban írnám le neki a rendelőjében mit érzek.
2018. nov. 27. 15:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Erős depressziom és sokszoros dükitörêseim is vannak
2018. nov. 27. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehetne próbálni a gyógyszert. Azok alapján amit írtál indokolt lenne. Nem valószínű, hogy önmagadat ki tudod kezelni.
2018. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak mondom hogy nem tudok teljesen normálisan megnyílni egy "agyturkász" előtt ezért nehezemre esik elmenni hozzá
2018. nov. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!