Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem bírom már...

Úgy érzem nem bírom már sokáig. Most mit tehetnék?!

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok már egy ideje. Ahogyan most is. Nem tudom mit tegyek annyira ideges vagyok,feszült,

és sírás rohamaim vannak amik elég erős szorongással is járnak.

Lehet hogy az is közre játszik benne hogy nem szedem már a gyógyszerem, amit emelni kellett.

De én meg probáltam leszokni róla mert nem szeretnék mindig gyógyszereken élni.

Azóta szédülök és a rosszulléteim is vissza tértek.

Most ott tartok hogy meg mozdulni sem tudok és remegek már órák óta.

Attól félek hogy nem bírom tovább és elájulok vagy meghalok.

Nem tudom mi lesz.

Itthon persze senkit nem érdekel hogy vagyok és csak tovább rontják a helyzetet.

Még idegesebb vagyok tőlük teljesen ki készítenek.

Most mit tehetnék?

Nagyon rosszul vagyok és nem bírok lenyugodni.



2018. nov. 29. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél be gyógyszert és holnap menj orvoshoz
2018. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van nyugtatód. Abból most vegyél be egy dupla adagot, és holnap menj el a régi orvosodhoz. Rosszul építetted le a gyógyszeredet, és a rosszullét, szédülés megvonásos tünet. Próbálj megnyugodni.
2018. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg elvonási tüneteid vannak. Ha van gyógyszered, vedd be, és menj el az orvoshoz.
2018. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltehetően sok minuszt fogok kapni, de nem érdekel. Nos, nekem frontin elvonásom volt, én is letettem egyik naprol a másikra. Az nem éri, nem szabad. Remegtem, fájt az arcom, és annyira szorongtam hogy csak ültem, és dörzsöltem a combom. Az orvosokat kihagytam a leszokásból, mert ők vittek bele és kicsit haragudtam rájuk. Nekem ez vált be:

- 1 hétig szedtem tovább a 0.50-et, de csak az előirt mennyiségben.

- 1 hétig szedtem 0.25-öt.

- A harmadik héten feleket szedtem be.

- A negyedik héten negyedeket, és volt olyan hogy direkt kihagytam 1-2 napot. Szorongtam, de nem elviselhetetlenül.

- Az ötödik héten tartottam 3 gyógyszermentes napot, aztán amikor elkezdtem rosszul lenni, baráti ajánlásra betéptem. Ne értsetek félre, előtte 6 évig nem kerültem a cigi közelébe.

Nos, másnap kicserélve keltem fel. 2 hete nem szedtem be semmit. Pedig szedtem mellé antidepresszánst is, nem gyengét.

2018. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni az orvost, hogy hogyan szokj le a gyógyszerről (ha egyáltalán ajánlott). De magadtól ne kisérletezz vele, mert óhatatlanak az ilyen rosszullétek. Megkérdezhetem, hogy mi a neve a gyógyszerednek amit szedsz és hogy mire kell?
2018. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és cigizni is egyszer cigiztem, nem azt akarom mondani hogy legyél füves.
2018. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!