Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziotol beszukules?

Depressziotol beszukules?

Figyelt kérdés
A depresszio okozhat fiatalkorban is beszukulest, elbutulast? Tapasztaltatok ilyesmit?

2018. dec. 5. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Az elbutulás az a demencia.

Ez ilyen google-kereső által megállapított depresszió?

2018. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem, hanem orvos altal, te nagyokos. Ne magadbol indulj mar ki!

Ki beszel itt demenciarol? Mondom beszukules, elbutulas. Nem demencia, az teljesen mas.

Ha nem tudsz valaszolni, minek irsz ide? Egy kiirt kerdesre az a valasz, hogy a hulye feltetelezeseid alapjan te teszel fel kerdeseket? Barcsak google-s ondiagnozis lenne!

Egyebkent a kerdesben meg ott volt, hogy tapasztalt-e ilyet valaki. Ugyhogy tapasztalatok erdekelnenek.

Azert kosz a "valaszt". Legalabb megprobaltad. Ugy latom nem csak en vagyok itt elbutulva.

2018. dec. 5. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elbutulás. Gondolkodás meglassulása, fáradtság, ilyenfajta dolgot okozhat, de az elbutulás az más.
2018. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolso, nem en mentem oda a te kerdesedhez es nem en "frocsogok" meg nem en teszek fel rosszindulatu kerdest mas kerdesere. Vadparaszt meg az a draga jo asszony, aki a vilagra hozott teged. Aldja meg az Isten. :D

Es utoljara mondom, nem demenciarol van szo. Az elbutulas nem csak demenciat jelenthet. A demencia 60 ev felett van szinte mindig.

2018. dec. 5. 14:01
 5/12 A kérdező kommentje:

Amugy meg:


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.


Az 1. valaszod ennyire volt hasznos. Ugyhogy szevasz!

2018. dec. 5. 14:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Na toroltek is a vadparasztozasodat, gratulalok. :D
2018. dec. 5. 14:17
 7/12 anonim válasza:
56%
Tele vagy indulatokkal kedves kérdező. Mi a probléma?
2018. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a # 3 hozzászólásomban mi rosszat írtam?
2018. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azota toroltek annak az idiota felhasznalonak a valaszat, igy atalakult a szamozas. Termeszetesen semmi rossz nem volt a 3. valaszban, amikor irtam, akkor még masik valasz volt a 3.
2018. dec. 6. 15:21
 10/12 A kérdező kommentje:
36%-os: te sem tudsz ertelmezni egy kerdest. Kerdesre kerdessel valaszolsz. Egyetlenegy ember volt kepes rendesen valaszolni.
2018. dec. 6. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!