Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék következetesen...

Hogy tudnék következetesen gondolkodni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Az elmúlt napokban vettem észre (28 évesen),hogy mennyire buta vagyok és levagyok maradva a többiektől. Míg ők előre gondolkodnak egyik percről a másikra, addíg én sík hülyének érzem magam, mert nem tudok hozzászólni a dolgozhoz. Lehet ezen valahogy javítani,fejleszteni? Mindíg is tudtam,hogy nem vagyok egy zseni, de most tudatosult bennem. Amúgy szedek depresszióra két gyógyszert is, lehet,hogy ezek is befolyásolják,hogy lassabban gondolkodom?
2018. dec. 5. 19:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, a gyógyszerek befolyásolhatnak.


A következetes gondolkodásra pedig azt tudom javasolni, hogy vezess határidőnaplót, akár Bullet Journalt. Szánj rá minden nap legalább félórát, hogy előre tervezz, és a terveidet írd is le.

2018. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!