Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ember miért kezd el...

Egy ember miért kezd el r*b*nc módjára gondolkodni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, meleg, ha ez számít. Kb úgy gondolkozik azonban, mint sok nő, "lány", akiket r*b*nc névvel illetünk. Szerinte az összes férfi csak egy tárgy, amelyeken csak a farok a lényeg és semmi más. A pénzük és a szex érdekli, más nem és egyébként nem is nézi őket sokba sem, ANNAK ELLENÉRE, HOGY Ő IS AZ. Na itt gondolkoztam el, ez szerintem nem egészséges gondolatmenet, és valaminek történnie kellett, hogy így kezdett el gondolkodni.

Válasznak nem azt kérem, hogy meleg és azok ilyenek, mert én is az vagyok és az én érzelemvilágom a közelében sincs az övének :)


2016. nov. 20. 16:34
 1/4 anonim válasza:

Mint mondtad, nem minden meleg ilyen. A heterók között is vannak ilyen viselkedésűek.

Én úgy gondolom, hogy azért ilyenek, mert nem állnak készen egy normális kapcsolatra, vagy egy csalódás, vagy bármi miatt úgy gondolják, hogy önzőnek lenni egyszerűbb (valljuk be, néha valóban így van). A szexet perszen igénylik, így ez vezérli őket.

Ez idővel változik majd, de igazából nagyon sok dolog kiválthatja szerintem.

2016. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval valami múltbeli negatív élmény okozza ezt? Esetleg jelenbeli boldogtalanság nem?
2016. nov. 20. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Öngyűlölet az egyik oka szerintem, a másik pedig a mániákus szexuális vágy. Maga a tény, hogy olyan témákörbe esik bele, mint a r*b*nc, már feltételezi ezt a szexuális vágyat, így próbál szabadulni magától, az önkép zavartól. Nem mondott hasonlót esetleg az illető?
2016. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem meg valami elől a szrxualitásba menekül. Valami párkapcsolati, érzelmi cucc lehet.
2016. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!