Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Valaki megy mostanában a Vadaskertbe?

Nem vadasparkra gondolok, hanem a kórházra :D Én jövőhéten megyek, érdekel, hogy esetleg van-e valaki innen aki megy még, vagy ismertek-e olyat.

dec. 6. 19:23  Privát üzenet  

A válaszok

Én feküdtem ott, 2010-ben. Nagyon jól éreztem magam. Ne félj! Anna néni imádja a Barátok közt nézni esténként :) ha még ott dolgozik...

De akkor még nem autistákkal foglalkoztak. Tudtommal már csak olyanokat gyógyítanak ott.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 6. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, sok más problémával is foglalkoznak. Például éjszakai felriadás, evészavar, depresszió, szorongás, autizmus, kényszerbetegség. És félni nem félek, de izgatott vagyok. Ez az első, hogy ilyen helyre megyeky ráadásul egyből egy hétre 😕 Melyik részlegen/osztályon voltál?

# 2/5Időpont dec. 6. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megyek*

# 3/5Időpont dec. 6. 20:40 Privát üzenet

A barlang nevű osztályon :) álomszép hely. Mindenki kedves. Van büfé és nagy udvar. Amolyan tábor feeleng az egész. Élveztem. :) neked is tetszeni fog! 2 személyes szobában voltam, fa ágyak vannak, saját konyha minden osztályon. :) az udvaron csomó játék. És nagyon rendes volt a pszichológusom is. Talán Orsi volt, de nem emlékszem már rá.

18/f

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 6. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az ott töltött pár óra alatt volt időm körbejárni az épületet, meg hát a honlapukon van sok sok kép, azokat nézegettem. Tetszik a hely, hogy néhol festve van a falra, vagy hogy ilyen nagy, és rendben tartják :) Én is a barlangba megyek, ha gondolod privátban leírhatod a tapasztalataidat, engem érdekel minden részlet :)

# 5/5Időpont dec. 6. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért vagyok ilyen mostanában?
Mit tegyek hogy ne legyek mostanában mindig szomorú?
Nem tudom mi van velem mostanában . Segítstek. (? )
A memóriám erősen leromlott az utóbbi egy évben és mostanában már az alig tíz perce megkapott, egyszerű információkat is elfelejtem, és gyakran még arra sem emlékszem, hogy a...
Mit tehetnék ha undorodom magamtól, utálom magam és úgy érzem mások is így vannak ezzel? (Ami mostanában erőteljesen megjelentik az álmaimban is)
Van itt olyan aki mostanában fog menni a Vadaskertbe?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!