Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki megy mostanában a...

Valaki megy mostanában a Vadaskertbe?

Figyelt kérdés
Nem vadasparkra gondolok, hanem a kórházra :D Én jövőhéten megyek, érdekel, hogy esetleg van-e valaki innen aki megy még, vagy ismertek-e olyat.
2018. dec. 6. 19:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Én feküdtem ott, 2010-ben. Nagyon jól éreztem magam. Ne félj! Anna néni imádja a Barátok közt nézni esténként :) ha még ott dolgozik...


De akkor még nem autistákkal foglalkoztak. Tudtommal már csak olyanokat gyógyítanak ott.

2018. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, sok más problémával is foglalkoznak. Például éjszakai felriadás, evészavar, depresszió, szorongás, autizmus, kényszerbetegség. És félni nem félek, de izgatott vagyok. Ez az első, hogy ilyen helyre megyeky ráadásul egyből egy hétre 😕 Melyik részlegen/osztályon voltál?
2018. dec. 6. 20:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Megyek*
2018. dec. 6. 20:40
 4/6 anonim válasza:
79%

A barlang nevű osztályon :) álomszép hely. Mindenki kedves. Van büfé és nagy udvar. Amolyan tábor feeleng az egész. Élveztem. :) neked is tetszeni fog! 2 személyes szobában voltam, fa ágyak vannak, saját konyha minden osztályon. :) az udvaron csomó játék. És nagyon rendes volt a pszichológusom is. Talán Orsi volt, de nem emlékszem már rá.


18/f

2018. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ott töltött pár óra alatt volt időm körbejárni az épületet, meg hát a honlapukon van sok sok kép, azokat nézegettem. Tetszik a hely, hogy néhol festve van a falra, vagy hogy ilyen nagy, és rendben tartják :) Én is a barlangba megyek, ha gondolod privátban leírhatod a tapasztalataidat, engem érdekel minden részlet :)
2018. dec. 6. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Milyen volt, hogy érezted ott magad?
2019. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!