Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit tegyek! Kezdek...

Nem tudom mit tegyek! Kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy egy barátok nélküli srác vagyok aki régebben drogozott, jómódú családból származik és semmi erőfeszítéssel egész jól megvan az életben. Nem érzem azt a világot igazinak amiben élek, mert most is írtam egy viszonylag(általam szarnak) ítélt nyelvvizsgát is amin megítélésem szerint meg kellett volna buknom de átmentem :/ Lassan 19 éves vagyok nem volt eddig egy barátnőm sem, mondhatni rendesen szar vagyok az emberi kapcsolatok terén. Van egy szerető családom akik mindenben támogatnak, mindenem megvan. Értékelem a kis örömöket de elkezdtem úgy érezni hogy mentálisan összeomlok és nem fair már csak az életem sem. Vallásban kellene keresnem a lelki békét ? Hogyan találhatnék lelki megnyugvást ? Félek attól hogy teljesen bekattanok, sőt inkább rettegek.... Nem ért elég kudarc? Vagy csak szimplán már bekattantam volna? Semmi okom nincs a depresszióra csak néha elfog ez a furcsa érzés. Akinek van bármi hasznos tippe szívesen fogadom c:
2018. dec. 7. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A depressziónak pont az a lényege, hogy nincs rá okod. Menj pszichológushoz. Ne a valláshoz fordulj, az csak elveszi az eszedet. Mindenesetre te is dolgozz rajta tudatosan, ne kisebbítsd magadat (pl a sikeres nyelvvizsga lefitymálása), ne nehezítsd a saját életedet, megteszi ezt a sors helyetted, nem kell rásegítened. Sportolj, lehetőleg csapatsportot, keress hobbit pl képzőművészet, önkénteskedj.
2018. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Drogoztál, és nincs társasági életed. Ezek nekem elégnek tűnnek, hogy depressziót okozzanak. Fiatal vagy még. Keress segítséget, valami hobbit és járj emberek közé! Neked még nem késő. Én már 24 évesen küzdök hasonló problémákkal lassan 10 éve, de neked még van remény, használd ki!
2018. dec. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!