Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitseg, ugye csak a felelem...

Segitseg, ugye csak a felelem miatt van ez?

Figyelt kérdés
Nos, minden betegseg utan olvasok a neten kb. es ratalaltam a multkor a szorongasos betegsegre es panikbetegsegre... Ezektol azon nyomban elkezdtem felni,majd megtobbet es megtobbet olvastam roluk ami miatt elkezdtem felni hogy mi lesz ha panikbeteg leszek es ez kivaltott belolem egy szorongast amit nem tudok nyugtatni, majdnem mindig jelen van es mindig erre gondolok pedig tudom nincs semmi bajom az egvilagon, mar majdnem 1 hete folyamatosan ez aggaszt es szorongok szinte mindig ez miatt. Van amikor valahogy megnyugtatom magam,hogy csak amiatt felek mert utanaolvastam es bemeseltem magamnak. Holnap megyek az iskola pszichologushoz hogy hatha o tud erre valamit.. Kerlek nyugtassatok meg,hogy semmi bajom nincs es csak siman az utana olvasas miatt szarom ossze magam de full komolyan. Hipochondrianak nem mondanam mert ez nemreg kezdodott es ahoz 6 honap allandosag kell ugytudom..

2018. dec. 12. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt,hogy amielott nem hallottam errol legalabbis nem olvastam semmi bajom nem volt, csak azota.
2018. dec. 12. 16:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja es meg 1. Erosseb szorongas erzetem volt mar de csak miutan elolvastam egy hosszabb cikket amivel megjobban beszarattam magam, de ilyen panikroham szeru cucc sosem volt, ajulas meg ilyenekhez kapcsolodo dolgok. Mindig ez az utana olvasas valtotta ki. Ha abbahagyom vajon ujra a regi leszek es nem fogok szarni ettol a marhasagtol?
2018. dec. 12. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Najó, ez így kicsit kacifántos. Tulajdonképpen szorongasz amiatt, hogy ne szorongj? Ennek nincs sok értelme. Most nem tovább akarom benned növelni a feszkót, de ez a szorongás táptalaja a pánikbetegségnek. Sűrgösen keress fel pszichológust, aki tud neked segíteni.
2018. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig hipochondria.
2018. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!