Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha alkoholista...

Mit csináljak ha alkoholista lettem, és már a drogot is kívánom?

Figyelt kérdés
Régen nem ilyen voltam. Voltak céljaim,álmaim. Jó tanuló voltam. Egyetemre terveztem menni,de teljesen lecsúsztam. Párkapcsolatom is alakulóban volt,és az is tönkrement,így nem lett semmi belőlem mondhatni. Barátaim nincsenek. Úgy érzem,ha nem iszok,akkor az öngyilkosságon tudok csak gondolkodni.
2018. dec. 15. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
piától csak rosszabb lesz a kedved főleg másnap
2018. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj elvonókúrára.
2018. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
A drogot felejts el, ha muszáj, idd le magad a sárga földig, de csak hétvégén. Aztán hétközben próbáld meg másban megtalálni az örömöd (testmozgás, sport minden mennyiségben, és persze szex)... :)
2018. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Oké, aki lepontozott, az csináljon mindent fordítva: drogozzon; minden nap részegedjen le, kivéve hétvégén; hétközben pedig tespedjen egész nap a fotelben és eszébe ne jusson szexelni! Jó szórakozást hozzá! :D
2018. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj addiktológushoz, kérj tőle tanácsot, keress egy függőségekkel foglalkozó pszichoterapeutát is.
2018. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a cél.

Mert nem segítséget kérsz a leszokásban vagy a beszerzésben, csak kiírtad hogy ilyen vagy.


Ahogy többen mondották, elvonóval le tudsz jönni.


De ha nem ez a cél, akkor piát jó áron tudsz venni italdiszkontokból illetve ha nagyon muszáj cuccozni, legalább egy jó dílered legyen, aki tiszta anyagot hoz.


Mielőtt jelentitek a választ, nagyon nem pártolom a drogot, de ha valaki függő, akkor nem fogjuk tudni itt lebeszélni róla, ahhoz komolyabb dolog kell(ene). De legalább minimalizálja a veszélyeket.

2018. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as. Látszik hogy nem tudod mi az a függőség... az aztán nagyon sokat segít ha valaki minden hétvégén leissza magát pff
2018. dec. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!