Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apám iránti végtelen...

Az apám iránti végtelen gyűlölet az évek alatt teljesen felemésztett lelkileg, hogy lehet ebből kijönni?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne írjátok azt, hogy hogyan tud egy ember így érezni a saját apja iránt. Higgyétek el, van az a szint.

Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy teljesen beteggé tesz és úgy érzem lassan testileg is. Évek óta folyamatosan stresszelek, szorongok miatta. Ha nem szedek vérnyomás csökkentőt, ver a szivem mint az állat. Kezeim is remegnek. Nehézlégzésem van. Szerintem ez mind az idegesség és a verbális, non verbális bántalmazás miatt van, amit ő okoz/okozott nekem. Koromat inkább nem írom le, de a felnőttek közé tartozom már.


Hogy tudnék ebből valahogy kijönni? Pszichológusnál voltam, autogén tréninggel próbálkoztunk, de nem működött hosszú távon. Azt csak nyugodt környezetben tudom csinálni, viszont olyan nekem nincs.


2018. dec. 20. 19:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ő egy gyenge ember, csak a családjával viselkedik így. Az emberek többsége egy senkinek tartja.
2018. dec. 26. 09:09
 12/12 anonim válasza:

Olyan szomorú leszek mikor ilyeneket olvasok .èn már öreg vagyok de ilyenbe nőttem fel

Mainapig nyomja a lelkem csak nekem mostoha .Minden este szètverte a lakást hol anyámat,hol engem és a 2 ocsemet nadrág sz.al

2023. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!