Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ebböl a sz. Ból...

Hogy lehet ebböl a sz. Ból kitörni?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta vagyok igy kilengve, teljesen az élettöl. Nem találom önmagamat, nem volt bejelentett munkám, se szakmát nem tudtam letenni.

Most töltöttem be összel a 26 ot.

Nincsenek beszélgetőtársaim, neten probálkoztam sokszor, de hosszas beszélgetéseknél többet nem akartak. Barátnöm még soha nem volt.

Depressziós lettem ettöl az életszínvonaltol, minden nap, probálok megoldáshoz jutni de sikertelenül. Szüleimre nem számíthatok. Voltam pszicholgusnál nem segített. Nem találom a helyem az életben, nincs kedvem élni sem, nincsenek célok, csak az üresség, 7 éve . Mintha álomban élnék, és megse történt volna ez a 7 év. nem fejlődtem semmit. Nem voltak ezalatt a 7 év alatt élményeim, nem volt beszélgetőtárs, haver , barát.

Alkalmi munkák voltak, illetve sikertelen munkakeresések, illetve sikertelen egyetemi felvételi.

De úgyse tudnék ilyen állapotban tanulni.

van egy rozoga számitógépem, és egy tvm és a 8nm kis panellakás sobájában töltöm, rosszabb minta börtön, nem szedek gyógyszert, nem iszok, nem nyúltam ilyenekhez.

Csak nem tudom hogy eddig hogy bírtam ki, küszöbön vagyok, már nem szenvedek annnyira, én már nem félek a haláltól, de eddig nem mertem öngyilkos, viszont félek ogy ez ebben az évben befog következni. Igy nem akarok élni.

26/F


2018. dec. 23. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát most nem belegázolni akarok a lelkedbe, de csak egy kis leleményesség kellett volna saját magadtól. Ez alatt a 7 év alatt, ha elmész akár már csak egy igényesebb gyárba dolgozni, ott rendesen odateszed magad, kapsz egy olyan fizetést amiből nagyjából meg tudsz élni. Szabadidődben, amiből nekem úgy tűnik hogy sajnos szociális élet hiányában sok van, már rég megtanultál volna ennyi idő alatt magadtól is 2-3 nyelvet.

A 7 év munkatapasztalattal és 2-3 nyelv tudásával bőven vagy előléptethettek volna már egy komolyabb pozícióba, vagy felvennének egy sokkal jobb munkahelyre. Neadjisten külföldre.

Több pénz, több magabiztosság (nem egyenlő boldogsággal), viszont csomó lehetőség kitárulkozik előtted, hogy megnyisd a szociális életed egy biztosabb háttérrel ami viszont már kulcs a boldogsághoz.

Na most ezt még mindig nem késő elkezdeni. Csak egy jó terv, elhatározás kell aztán mehet is.


Veszteni valód nincs!

2018. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!