Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a szorongáson?

Figyelt kérdés

Szorongós típus vagyok, jobban szorongok, mint kéne. Jelentéktelenebb dolgok miatt is képes vagyok szorongani, olyanokon, amiken másoknak eszébe sem jutna. Ezeket nem is merem elmondani senkinek, mert félek, hogy kiröhögnek és azt mondják, nem vagyok normális.

A szorongás miatt elég kellemetlenül szoktam magam érezni.

Az is zavar, hogy teljesen oktalanul alakult ki nálam, hiszen nem vagyok leterhelt, nem vagyok maximalista, a szüleimnek sincsenek magas elvárásai és nem történt semmi, ami ezt kiválthatta volna.

Mindent túlaggódok és nem tudok csak úgy egyszerűen laza lenni.

Ha valami miatt aggódom, majd túl leszek rajta és kiderül, hogy nem is volt olyan vészes, hiába, a következő alkalommal ugyanúgy szorongok miatta.

Gyógyszereket nem akarok szedni, annyira azért nem súlyos a helyzet, de azért jó lenne, ha elsősorban természetes módszerekkel tudnám ezt enyhíteni.


2018. dec. 24. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

El kellene mondanod valamelyik barátodnak, hogy milyen dolgokon szoktál szorongani.


Sokat segítene ha kiadhatnád magadból és nem kellene titkolnod.

Ha kinevet akkor nem is igazán barát!

Gyógyszertárakban kapni természetes "nyugtatókat"...


Rajtam sajnos nem segített csak minimálisan de én brutálisan szorongtam tömegben pl.

Így pszichiátriára mentem és anti depit kaptam meg néha bedobok 1-1 rivót :D


Most is egész jól elvagyok.

2018. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most így elég jól elvagyok*
2018. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd! Ha semmi támpontot nem írsz magadról, akkor milyen választ is vársz? Max annyit, hogy ne szorongjál.
2018. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én képes vagyok azon is szorongani hogy odaérek-e valahova időben

Aztán kiderül hogy nem dől össze a világ ha 10 percet kések, majd következő alkalommal ugyanúgy rágörcsölök

Semmi baj, majd 30 évesen agyvérzést kapunk, aztán vagy túléljük, vagy nem

2018. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lélegezz lassan, mélyeket! Aki istenhez imádkozik az is sóhajt egy nagyot. Mire imáját befejezi megtörténik az isteni csoda! A sóhajtással némi plusz oxigén jut az agyba, ami könnyebben oldja meg a problémát. Ez a csoda még jobban megerősíti istenbe vetett hitében.
2018. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A keleti tanítások is mind a levegővételre alapozzák az átszellemülésöket!
2018. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!