Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmomban sosem tudom legyőzni,...

Álmomban sosem tudom legyőzni, mindig alulmaradok?

Figyelt kérdés

A való életben van nekem egy vetélytársam, ha nem is tudatosan, de állandóan versengtem vele.

Ha álmomban verekedek valakivel, vagy ne adj Isten szörnyekkel kűzdök, őket könnyűszerrel le tudom győzni. De évek óta visszatérő álmom, hogy ha ezzel a barátommal verekszem akkor könnyűszerrel megver. Hiába próbálom megütni olyan mintha az öklöm puha volna és nem tudna neki fájdalmat okozni. Vagy állandóan megaláz emberek előtt, pl. egy vitán leérvel. Rendezvényeken ellopja a ruháimat és ott maradok meztelenül.

Álmomban állandóan azt érzem, hogy erőtlen vagyok vele szemben. Miért álmodok még mindig vele, ha évek óta nem is láttam?

Hogyan tudnék azon változtani, hogy legalább álmomban felül kerekedjek rajta, vagy ott miért nem tudok?


Így csak mélyebbre ás a depresszióban és a szorongó személyiségzavaromban.



2018. dec. 27. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy bele, csak félsz beismerni. Ezért nem tudsz ellene küzdeni. Ha legközelebb találkoztok kérdezd meg hogy megcsókolhatod-e.
2018. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
That is some serious level of gayness right there. Egyikünk sem meleg. (De egyébként megfordult még évekkel ezelőtt ez a gondolat a fejemben, de hamisnak bizonyult. Nincs olyan, hogy szerelmes vagy a barátodba, csak nagyon kedveled, a szerelem tök más.) Fogalmam sincs, hogyan jutottál erre a konklúzióra, de azért köszönöm a válaszod.
2018. dec. 27. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Határozd el hogy már pedig le fogod győzni az álmodban. Az álom a tied, te irányítassz, te írod a szabályokat.
2018. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!