Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanacsoltok?

Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Minden csakadtagom el meg szinte,szuleim,mindket nagyszuleim,es nagyn felek hogy elvesztem oket szepen lassan.Peldaul papam mar nagyon beteg es nagyon szoros kapcsolatba vagyok vele,nem tudom felfogni mi lesz ha nem lesz es nem tudok mar az utobbi hetekben masra gondolni.Nagyon feltem a csaladomat,mit tudok ilyenkor tenni,hogy lenyugodjak es kicsit eljem az eletemet szorongasok nelkul?
2018. dec. 27. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez most szarul fog hangzani, de 100 éven belül mindenki halott lesz. Nem csak te, vagy én, hanem az összes jelenleg élő 7.6 milliárd ember a Földön. Annyit tudsz tenni, hogy igyekszel minél többet együtt lenni és beszélgetni a szeretteiddel.
2018. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Crisopher ***** válasza:

Inkább arra gondolj, hogy még itt vannak veled, és élvezd ki ezt az időt.

A halál ellen nem tudsz tenni semmit. Ha valakinek eljött az ideje, elmegy, ez az élet rendje.

Neked annyit kell tenni, hogy hasznosan és tartalmasan tölteni velük az időt, hogy később visszaemlékezve legyen majd mit mesélni róluk a gyerekeidnek, unokáidnak.

2018. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!