Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki azért nem képes érezni a szerelmet mert súlyos depresszióban szenved? (Érzelmei is alig vannak alapból)

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyen embert.
2018. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha kigyógyul ebből és visszatérnek az érzelmei akkor van rá esély hogy bele tud szeretni abba akivel már pl.2 éve együtt van? Létezik az hogy csak a betegsége gátolta eddig abban hogy szerelmes legyen?
2018. dec. 29. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. A depresszió, főleg ha súlyos, nem múlik el magától, szükség van szakemberre.

Nincsenek pozitív érzéseik,foglalkoztatja őket a halál gondolata. a szerelem, az maga az élet, és aki várja, kívánja a halált, nem tudja átérezni a szerelmet, csak valami mélységes fájdalmat, aminek sokszor nem tudni az okát. Javaslom, forduljon (fordulj) szakemberhez.

2018. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Járok orvoshoz, most kezdek kilábalni belőle, már-már érzelmeim is vannak. Van egy párom is, aki iránt a betegségem alatt nem éreztem szerelmet( ő mindvégig mellettem állt). Abban reménykedem hogy most hogy kezdek jobban lenni újra képes leszek őt szerelemmel szeretni.
2018. dec. 29. 17:29
 5/7 A kérdező kommentje:
És arra vagyok kívánsi hogy lehetséges-e az hogy eddig a betegség nyomta el ezt az érzést és újra fogom tudni szeretni őt? :)
2018. dec. 29. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem volt ilyen párom, és sajnos nem igazán volt jól kezelt a depressziója. Amikor jobb időszaka volt, akkor nagyon erős érzései voltak, amit szinte rám akart önteni. Ha kigyógyul, vagy jobb periódus jön, és a közelben vagy, akkor esélyes, hogy ez a szeretethullám téged talál el.

2018. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedsz antidepresszanst? Tudsz pl sirni stb? A bogyo is okozhat erzelmi elsivarosodast (ha szedsz), erzeketlenseget. Ha abbahagyod a szedeset vagy ha nem szedsz es valahogy jobban leszel, akkor persze ez elmulhat.
2018. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!