Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Születési problémák miatt...

Születési problémák miatt nehéz minden munka. Koncentrációs zavarom van, testi rendellenesség is. Így hogyan dolgozzak hiba nélkül?

Figyelt kérdés
Ezen gyógyszer és egyéb dolog nem segít , hiszen ez születési probléma. Egyszerű munkát nem tudok elvégezni, mert pl. szobában munka és a függönyt felejtem el megigazítani vagy valamit a helyére tenni. Ehhez nem kell tudás. Jól akarom csinálni, mégis hibásan végzem a munkám. Más munkakörben is hasonló hibám volt. Sokszor azt mondták, hogy nem érdekel , azért nem csinálom jól. Örökké ezt hallottam. Tegnap is elfelejtettem valamit és mondtam, hogy nem direkt nem csinálom , hanem fogyatékos vagyok... Már nem bírom. 30 elmúltam, ezért már sok ilyen esetem volt. Koncentrációs és felfogási gondjaim vannak, plusz a testi felepítésem se olyan , mint másnak. Hiába edzek vagy nem edzek. Pl. Nem tudok rendesen fogni , kicsúszik a kezemből. Ha megyek , olyan csampas vagyok , hogy beverem a kezem vagy valamim és extrán fáj. Alacsony a fájdalom tűrésem. Ez a munka nem lenne rossz itt ,amit csinálok, de nem szeretném, hogy elküldjenek. Másik jellegű munkát én hagytam ott, mert minden nap beszóltak mindenért. Lassú is vagyok a mozgásom miatt. Vállam nem úgy áll , mint másnak , gerincem ferde, ezért minden mozdulat másabb is . Van szakmám , de egyelore nem tudok abban dolgozni. Ahhoz nem kell a teljes testemet használni , könnyebb lenne. Magyarországon és itt Ausztriában is ezzel a gonddal küzdök.
2018. dec. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy legyünk okosak? Nekem most "komplikált lett az életem". Emiatt komoly koncentrációs gondjaim vannak.

A következő jött be:

*Két dolgot csinálok felváltva. Ha sz egyikbe belezavarodok, váltok

*Ha úgy gondolom végeztem egy szakasszal, tételesen ellenőrzöm.


Tudom, hogy nagyon más eset. Talán tudsz belőle valamit csinálni.

2018. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen , ezt kellene tennem. Idő az ,ami véges, mert nem tölthetek semmivel túl sok időt.
2018. dec. 29. 19:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig próbálok kialudtan felkelni, mert az csak ront a helyzeten. Nekem is voltak nagyon rossz dolgok körülöttem , de megoldottam, nagy nehezen. Ezen se kell szenvedni.
2018. dec. 29. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs papírod a megváltozott munkaképességedről? Mert akkor olyan helyre mehetnél dolgozni, ahol megváltozott munkaképességűeket alkalmaznak, és nem izélgetnének.
2018. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kellett volna, de már nem szeretnék. Ők amúgy is kevesebb pénzért dolgoznak, kevesebb időben.
2018. dec. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!