Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van, hogy eltervezem...

Az miért van, hogy eltervezem az öngyilkosságot, de mire odajutok, hogy megtenném mindig visszafog valami?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a testem úgy reagál,hogy ne tegyem meg. Pedig az agyam mást akar. De a test ellenkezik.
2018. dec. 30. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy a test nemakarja..ösztönös az öngyilkosság egyrészt (szemèlyszerint)gyávaságnak tartom másrészt iszonyat magabiztosság megfontoltság kell és sok bátorság

De ha ilyeneken agyalsz beszélj psychològussal azért vannak tanultak hogy az ilyet megoldják

Kűzdenikell

2018. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Azert van mert nem akarod te kinyirni magad es ezt te is tudod, csak sajnaltatni magad es azt higy mindenki rad figyeljen. Ha annyira akarnad mar megtetted volna. Keress fel egy pszichiatert jobban jarsz mert nem vagy normalis
2018. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert egy egészséges emberben benne van az életösztön. Ha problémád van, azt meg lehet oldani, és ahhoz kell segítséget kérni attól, aki éppen van, legyen az barát, rokon, ismerős vagy egy lelki segélyszolgálat ügyeletese.
2018. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn is többször pròbáltam de nem ment.
2018. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező hányévesvagy ha nemveszed sértésnek...és mikésztet arra hogy megöngyilkold magad...

Én akkor tenném ha valami halálos betegséget találnának és aztis azért hogy a családom ne “szenvedjen” miattam és énsem

Kiméknaz erdőbe elszivok egy utolsò cigit bekapom a csővégét és annyi...

2018. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

ez hülyeség... az agyad irányít mindent, tehát az egész testet...

amiért nem tudod megtenni: félelem

2018. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Működésbe lép az életösztön, és megakadályozza.
2018. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem az szokta megakadalyozni hogy felek h anyum es a kutyusom szomoru lenne
2019. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért magyarországon nem olyan könnyű fegyverhez jutni, énis így nyírnám ki magam.
2019. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!