Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szeretem az alkoholt és...

Ha szeretem az alkoholt és egyre többet iszom akkor egy idő után alkoholista leszek?

Figyelt kérdés
Az alkohol boldogságot ad nekem. Elmúlasztja a depressziómat. Szeretem ezt az állapotot.
2018. dec. 31. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon könnyen lehet.
2018. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha napi szinten iszol, igen, alkoholista leszel.

Minél hamarabb tudatosul ez benned, annál több esélyed van visszafordulni.

2018. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

Igen :(

Ne akard. Ha egyszer elindulsz a lejton, veged!

Az alkoholra koltott penzt koltsd hasznosabb dolgokra.

pl. Vegyel egy jo turabakancsot, es gyalogold vegig az Orszagos Kektura utvonalat.


Oriasi elmenyben lesz reszed. Eggye valsz a termeszettel, meglesz az elso pecset a konyvedbe, alig fogod tudni kivarni, hogy megint elkezdj egy szakaszt.

2018. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert megerősítést nyert az alkoholfogyasztásod. (Elmulasztja a depressziód egy időre, de nem nyújt végleges megoldást, ez nyilvánvaló).
2018. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Azt tanácsolnám neked, hogy a piálás helyett inkább valami másban próbáld meglelni az örömöt. Tudod, ha valaki már csak azért iszik (méghozzá gyakran), hogy jól érezze magát, abból nagyon hamar alkoholista válik. És ha idáig eljutsz, akkor az alkohol már nem boldogságot fog adni, hanem csak tönkretesz.

2018. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem.
2018. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!