Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Egy ideig azt vettem észre,hogy nagyon megjátszom az érzelmeimet. Szinte bele élem saját magamat annyira jól elő adom. Miközben semmit sem érzek. Olyan jól elő adom a sírást is,hogy sokszor el is hiszik hogy sírok. Különböző szerepeket játszok el bizonyos helyzetekben. Úgy érzem magamat mint egy színész. De valójában az emberek reakciójára vagyok kiváncsi. Valamilyen hatást szeretnék kiváltani belőlük,érzelmeket. Ez beteges?
2019. jan. 1. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagy, ennyi
2019. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

elég régi, de gondolom megosztom gondolataimat.

egy ideje rájöttem, hogy én is ugyan ezt csinálom nap, mint nap. eljátszom, hogy érzek. mert ez a normális. de valójában tényleg képes vagyok érezni? vagy csak szimplán tettetem, mert kíváncsi vagyok, mennyire vagyok jó ebben. pontosan olyan, mintha egy színész lennék.

szerintem nem kell félni. amíg nincsenek sötét gondolataid, rosszabb esetben vágyaid (nekem sok ilyen gondolat is tépdesi a fejem), nem kell egyből arra gondolni, mint az előttem válaszoló, hogy pszichopata vagy.

empátiát szoktál érezni?

2020. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!