Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne kilábalni a...

Hogyan lehetne kilábalni a depresszióból? Valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés
hosszú évek óta tart már és csak egyre rosszabb lesz. Kezdem teljesen elveszíteni magamat. Nem tudom mikor éreztem utoljára jól magamat, vagy voltam felhőtlenül boldog. Nem emlékszem. csak vegetálok. valakinek tudna valami öltettel szolgálni mit lehetne tenni ez ellen?
2019. jan. 1. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos elég szar ügy....viszont amit én javaslok felteszem hogy fiatal vagy kérdezd magadtól így akarsz élni ,fiatalsàgod így menjen el biztos vagyok benne hogy nem lesz rà a vàlasz....szedhetsz gyógyszer jàrhatsz terapeutàhoz de neked kell fejben eldőnteni hogy maradsz a posvànyba sajnàltatod magad vagy sírànkozol vagy fejben elkezded szépen összeszedni magadat ha ezt megteszed minden nap lesz annyira lelkierőd hogy tovàbblépj egyik napról a màsikrw aztàn több erőd ,energiàd lesz...mindennap menj legalàbb napi kétszer sétàlni ,meditàlj közbe kilégzés- belégzés...
2019. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

" minden nap lesz annyira lelkierőd hogy tovàbblépj egyik napról a màsikrw"


Most is van, ha nem lenne már vettem volna egy kötelet... :D

De ettől még sz@r minden úgy ahogy van.

2019. jan. 1. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:

szia vagy jó napot kívánok! nem írtál kort, úgyhogy most trgezni foglak. az a lényeg, hogy felmérd hogy mennyire rossz a helyzeted, most ha belegondolsz mi lenne veled ha rákos lennél, és lenne egy négy éves gyereked, a férjed vagy a feleséged elhagyott... na annál azért gondolom jobb a helyzeted mint az rlőbb említett szituáció.az ember mindig többre vágyik, mert ilyenek vagyunk. de elégedj meg azzal hogy élsz hogy egészséges vagy.

Depresszió ellen én ezeket próbálom:

* társaságba menni, mert az elszigetrlődéssel depresszió járhat

*sportolni, mozogni még ha ez a padlón való fetrengést is jelenti, mert az is jót tesz hidd el!!! csak mozogj

* próbálj ki rgy új életfilozófiát, most nem arra gondolok hogy huuh ölj meg valakit és csapj fel bérgyilkosnak, habrm hogy válaszolj másképp az embereknek, legyen benned valami leszarom érzés, legyél igazi nő vagy igazi férfi nem tudom nő vagy férfi vagy e de válassz a saját nemed szerint

*a legvégső tanács pedig: kulcsold össze a kezed (fogd meg a saját kezed) és gondolj arra hogy ebben a világban leginkább magadra számíthatsz, ott vagy magadnak, támogatod önmagad

legyél boldog!

2019. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Depresszót ezzel lehet a leghatékonyabban gyógyítani, csak a gyógyszeripar mélyen hallgat róla: [link]


És nem lehet túladagolni sem.

2019. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@14:47


Ezt aláírom, de akinek nem sok van? :D

2019. jan. 1. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Az sajnos depressziós marad. Főleg ha még a munkáját is utálja, amiből olyan keveset keres, amivel éppen elvegetál. És is idén vetettem számot, hogy már annyi éve van ez az állapot és annyi különböző pszichológusnál és terápián voltam, hogy egyre inkább az egyetlen logikus megoldás a halál lenne a szenvedésre.


Persze lottózhatnék is... De nem tudom. Már unom az egész életet. Csak szenvedés az egész.

2019. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írj üzenetet! :) Beszélgethetnénk. :)
2019. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!