Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból való kigyógyulás?

Depresszióból való kigyógyulás?

Figyelt kérdés

Depressziós/exdepressziós emberek véleménye érdekel hogy kitudtak gyógyulni ebből a betegségből?

10-ből 10es skálán hanyasra értékelnéd a depressziódat (ha már kigyógyultál akkor hanyasra értékelnéd az akkori állapotodat)?


2018. szept. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kigyógyultam. 10/11... Kellett hozzá hülyeséget csinálnom, kellett hozzá, hogy néhány közelálló személy elhagyjon, kellett hozzá, hogy mellettem álljanak, akiket szeretek, kellett hozzá, hogy legyenek olyan emberek, akik miatt ki akartam belőle gyógyulni, kellett hozzá szakemberek segítsége, kelletek hozzá gyógyszerek, de főleg én kellettem hozzá és az elhatározás, hogy ki akarjak ebből jönni.
2018. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szenes43 ***** válasza:

Elmész egy szakemberhez s az pontos diagnózist fog megállapítani hogy hányadán állsz a depresszió terén. Ha ráhagyatkozol a pszichiáter/orvos/ ír fel olyan gyógyszert amit ha rendszeresen szedsz egy élhető,munkával és hasznos tevékenységű napokból fog állni az életed.

A depresszió az agyban végbemenő nemkívánatos folyamatok eredménye,tehát betegség. A 10es skálán? Engem le%koltak.

2018. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A beszélgetés, a problémák feltárása és megoldása sokkal többet segít, mint gyógyszereket szedni, amelyeknek mellékhatásai vannak és függővé is lehet válni tőle.
2018. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!