Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, megbolondulok, mit...

Úgy érzem, megbolondulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is szorongó alkat voltam, voltak hullámvölgyeim, depresszió, gyógyszeres kezelés, terápia. Mostanában érzem úgy, hogy lassan elfogy a cérna, nem bírom tovább.


Szorongok, magányos vagyok, depressziós, nem érdekel semmi, nem látom a kiutat.


Párom nagyon megértő, de mostanában rengeteg gondja van, sokat dolgozik, nem tudok vele beszélni erről és nem tudok emiatt senkinek se beszélni ezekről.


Mit tehetnék, hogy kijöjjek ebből? Nem bírom már sokáig úgy érzem.



2019. jan. 1. 20:26
 1/4 anonim válasza:
probálj barátokat szerezni és legyél a pároddal sokat, beszélgess vele meg ilyesmik
2019. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A párommal sajnos nem tudok beszélni és nem is akarok erről, nem akarom terhelni mert rengeteget dolgozik.
2019. jan. 3. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Környezetváltásod volt mostanában vagy korábban az segített vagy nem? Van esetleg kisállatod? Kutya v macska? Szeretsz a közelükben lenni?
2019. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon stresszesnek érzem az országban az életet, korábban éltem több évet Hollandiában, ott teljesen jól voltam. Nyugalom, rend, tisztaság, normális mentalitású emberek vettek körül, akik tekintettel voltak másokra a környezetükben. Itt ez nem jellemző az emberekre.

Sajnos még nem opció visszamenni, vagy akár el az országból, de lehet az lenne a hathatós segítség.

2019. jan. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!