Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek vannak öngyilkossági...

Nektek vannak öngyilkossági kísérleteitek?

Figyelt kérdés

Nekem volt, gyógyszer túladagolás az egyik legveszélyesebb gyógyszerrel tudtomon kívül. Bele volt rakva a szemüvegtokomba. Fura, mert az összeset be terveztem venni, de valamilyen furcsa felindulásból csak a felét vettem be. Az orvosok azt mondták anyának hogyha pár szemmel többet veszek be meghalok, pont előttem pedig meghalt egy másik lány ugyanettől a gyógyszertől. A mai napig bánom hogy nem vettem be az egész dózist.

Nektek voltak kísérleteitek, és őszintén, megbántátok?


2019. jan. 7. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem voltak,de azt banom,hogy nem tettem meg.
2019. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert nem vagyok elmebeteg, és nem is csalódom senkiben és semmiben, csak pozitívan, mert alapban a legszarabbat várom!


Csak akkor tenném meg, ha olyan betegségem/sérülésem lenne. Pl.: égés, bénulás, rák,... És nem próbálkoznék. Elsőre menne. 12-es sörétes puska.

2019. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már és csak azt bántam meg hogy megmenekültem mert azóta egyáltalán nem voltam boldog, tehát feleslegesen éltem le + 3 évet. Írtam üzenetet légyszi írj vissza!! 22/L
2019. jan. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz... Nincs kedvem élni, nincs szerelmem, nem is volt, nem akarok dolgozni küzdeni semmiért, nekem nem is kellett volna ideszülessek, csak a szüleimet meg pár barátomat sajnálom, akik valószínű szomorúak lesznek miattam. 21/F
2019. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már kétszer. Egyik sem volt tökéletesen kigondolt. Legközelebb már biztosra fogok menni. Nem akarok meghalni, de élni sem. Ezért pusztítom is magam.
2019. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is volt már egy próbálkozás féleség, de nem sikerült kivitelezni rendesen... De csak rosszabbul tekintek magamra miatta.
2019. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cute_Psychopata ***** válasza:
Voltak, csak azt bántam meg hogy mindig időbe kórházba vittek.
2019. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Volt, ráadásul egy fiú miatt... idegroncsot csinált belőlem, és egyszer megláttam egy másik lánnyal. Elkezdtem inni, elég sokat. Es egyszerűen nem tudtam abbahagyni a sírást. Ismerőseim megnyugtattak hazavittek. Mivel nekem nagymamám beteg, és tudom hol taltja a gyógyszereit egy percig nem gondolkoztam és mindent amit találtam elkezdtem bekapkodni. Több levél vérnyomás csökkentőt, nyugtatót, még lázcsillapítókat meg szívgyógyszereket is. Természetesen elkezdtem öklendezni, amire felkeltek, és időbe kihívták a mentőt. Kórházba gyomormosás. Itt közölték hogy ha pár perccek később veszik észre mi van velem nem lehet megmenteni. Utána két hétig pszichiátrián voltam, eből 3 napot zártosztályon. Az ellenségemnek sem kívánom. És rájöttem senki nem ér annyit hogy az életedet odadobd érte. :) azóta kiegyensúlyozottabb vagyok, jártam pszichológushoz is, rengeteget segített. :)
2019. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!